Mergvakariai

Mergvakaris Vinetu Kaime, tai, ko daugiau nepatirsi, o prisiminimuose liks ilgam!!! Puiki proga kartu su artimiausiomis draugėmis trumpam pabūti indėnėmis, pajausti indėnų mistinę aplinką bei unikalumą, dalyvaujant specialiai tam paruoštuose mūsų Vinetų kaimo programose

Indėnų palapinėje Tipi užkursime Šventąją ugnį, pagerbsime Didžiąją Dvasią ir amžiną savo ryšį su Ja. Šio ritualo metu labiau pažinsime save ir savo tobulą esybę. Žadinsime ir apsivalysime dvasiškai ir fiziškai, susijungsime su keturių elementų – ugnies, žemės, vandens ir oro energijomis. Tai palaiminimo ir apsivalymo ritualas nuo to, kas nesiderina su jūsų nauja rimties ir pilnatvės būsena.
Ritualo kaina sutartinė. Trukmė apie 2 val.

Ritualas skirtas grupėms nuo 15 asm.

Puiki proga kartu su artimiausiomis draugėmis trumpam pabūti indėnėmis, pajausti indėnų mistinę aplinką bei unikalumą, dalyvaujant specialiai tam paruoštame indėno Vinetu rituale.Programa vyksta indėnų palapinėje TIPI, (šaltuoju metų laiku Bėgančio Mustango salūne ). Programos metu pasipuošime veidus indėniškais simboliais, pasipuošime indėniškais atributais, lauks staigmenos, išbandymai ir siurprizai. Sužinosite indėnų gyvenimo paslaptis ir pareigas iki vedybų ir po vedybų. Naudojant indėnų būgnus, marakasus, tarškynes ir švilpynes medituosime, vyks apeigos, kurių metu šokami indėnų šokiai.

Taip pat dalyvausite šventos, Taikos pypkės rūkymo rituale. Magija ir burtai nusakys Jūsų ateitį bei turimas galias. Išbandymai laukia šaudant iš indėniško lanko.
Kaina sutartinė, priklausomai nuo žmonių skaičiaus.

Tai puiki proga prisiliesti prie magiškų sapnų gaudyklių, pačiai ją nusipinti, kuri galės papuošti jūsų namus ar tapti nuoširdžia dovana draugui. Sapnų gaudyklė yra labai svarbus žmogaus talismanas, saugantis nuo naktinių košmarų ir blogos energijos.
Renginio metu siūlome seminarą pinant sapnų gaudyklę, kartu bendraujant apie indėnų moterišką išmintį, kaip būti laimingai sukūrus šeimą. Šokio magija moteriškai energijai sukurti.
Renginio kaina sutartinė, priklausomai nuo dalyvių kiekio. Programa vyksta indėnų palapinėje Tipi, duodamos visos reikalingos priemonės sapnų gaudyklėms gaminti. Pasigamintas gaminys lieka Jusų.

Load More

Taip pat siūlome papildomas paslaugas:

 • Pavėsinės ir stovyklavietės nuoma.
 • Plaukimą baidarėmis ar kanojomis iki Vinetu kaimo, kur Jus pasitiks vietinė indėnų gentis.
 • Nakvynė – apsistoti indėnų palapinėje TIPI, (rekomenduojama šiltuoju metų laiku). Kaina 10 €/para
 • Jodinėjimas ant žirgų (mustangų) kartu su indėnais. Kaina vienas žirgas 1 val./kaina sutartinė
 • Šamaniškos apeigos savęs pažinimo. Trukmė iki 3 val. Kaina sutartinė.
 • Jogos ir kvėpavimo praktika. Trukmė 1,5 val. Kaina sutartinė
 • Indėnų apeiginė pirtis INIPI su ritualais. Trukmė 3 val. Kaina sutartinė

Bernvakariai

Įsimintiniausias Bernvakaris Vinetu Kaime, tai, ko daugiau nebepatirsi, o prisiminimuose liks ilgam!!!
Pajausk indėno jėgą, išmintį ir dvasią!!! Tai neeilinė proga indėniškoje aplinkoje, kartu su artimais draugais, trumpam pasijausti tikrais prerijų indėnais, medžiotojais, pajausti indėnų mistines galias bei unikalumą, dalyvaujant indėno Vinetu rituale. Programa vyksta apeiginėje indėnų palapinėje TIPI. Programos metu puošiami veidai indėniškais simboliais, uždedami atributai ir drabužiai, vyksta įvairios apeigos, šokami indėnų medžioklės šokiai, naudojami indėniški būgnai ir kiti muzikos instrumentai. Dvasių palaiminimo, paprašysime dalyvaudami indėnų šventos Taikos pypkės rūkymo rituale. Medžiotojo instinktams patikrinti ir iššaukti, Jūsų laukia šaudymo iš archainiu ginklų, lanko turnyrai, tomahauko bei ietės mėtymas.

Programos kaina sutartinė. Programos trukmė 3 val.
Po programos galima papildomai išsinuomoti pavėsinę ir aptarti patirtus įspudžius bei patyrimus. Nuomos kaina 1 val. 20 €

Taip pat siūlome papildomas paslaugas:

 • Apache iššūkis – draugiška kova su lankais !!! Kaina 10 €/asm.  1 val
 • Plaukimas baidarėmis ar kanojomis žemyn upe iki Vinetu kaimo.
 • Apgyvendinimas: Nakvynė indėnų palapinėje TIPI. Kaina 10 €/asm.
 • Jodinėjimas ant žirgų (mustangų) su pravedžiojimu, arba jodinejimas individualiai. Kaina sutartinė.
 • Šamaniškos apeigos savęs pažinimo. Trukmė iki 2 val. Kaina sutartinė
 • Jogos ir kvėpavimo praktika. Trukmė 1,5 val. kaina sutartinė.
 • Indėnų pirtis INIPI su ritualais. Trukmė 3 val. Kaina sutartinė
 • Pavėsinės ir stovyklavietės nuoma, šašlykinė, sporto aikštelės: Nuomos kaiana sutartinė